tr
Kitablar
Ferudun Özdemir

Allah De Kalbim

Yalnız ve çaresiz kaldığın zamanlarda imdat feryatlarının ulaştığı tek yer, Allah'ın (c.c.) katı değil midir? O, senin isteklerine karşılık vermeye ve “Buyur ey kulum!” demeye her daim hazırdır. O hâlde tüm başına gelenler, seni üzenler, kıranlar, hayal kırıklığına uğratanlar karşısında sen niye pes ediyorsun ki? 
Bil ki çaresizlerin çaresi, en hakiki dost Allah'tır. O seni seviyor ve aynı sevgi ve ilgiyi de senin ona göstermeni arzu ediyor. Ediyor ama muhtaç olduğundan değil, seni bu dünyada ve öte dünyada, hayal bile edemediğin nimetlerle donatmak için. Ve senin, O'nu anmaya ihtiyacın olduğu için… 
Unutma ki dua; inanma, dayanma ve isteme ihtiyacı içerisinde bulunan insanı, rahmeti sınırsız, mutlak kudret sahibi olan Allah'a bağlayan, en güzel manevi bağdır.
272 kağız səhifələr

Təəssüratlar

  👍
  👎
  💧
  🐼
  💤
  💩
  💀
  🙈
  🔮
  💡
  🎯
  💞
  🌴
  🚀
  😄

  Kitab xoşunuza gəldi?

  Giriş və ya qeydiyyat

Sitatlar

  Ahmet Yandıksitat gətirirkeçən il
  “Cenabı Hak katında dua kadar kıymetli ve itibarlı şey yoktur. Muhakkak dua, ibadetin iliğidir.”
  Hz. Muhammed (s.a.v.)
  Ahmet Yandıksitat gətirir8 ay öncə
  Evrenin Sahibi’nin El-Muciyb (Dua ve dileklere karşılık veren, icabet eden; kendine yalvaranların istediklerini veren) sıfatının tecellisi, dileklerimize cevap verecektir.
  Ahmet Yandıksitat gətirir9 ay öncə
  Kullarım beni sana soracak olurlarsa, muhakkak ki ben onlara çok yakınım. Bana dua ettiği zaman, dua edenin duasına cevap veririm. Öyleyse onlar da benim çağrıma cevap versinler ve bana iman etsinler. Umulur ki doğru yolu bulurlar.”

Rəflərdə

  Aylin Ünal
  Diniii
  • 29
  Ahmet Yandık
  Dini Kitaplarım
  • 18
  Caner Ersoy
  Books
  • 1
  Mohammad Shahzada
  A
  • 1
fb2epub
Faylları buraya köçürün, bir dəfəyə 5-ə qədər fayl