Ruhsal Zekâ, Muhammed Bozdağ
tr
Kitablar
Muhammed Bozdağ

Ruhsal Zekâ

Oxu
• Hayatımızı şans, kaza, tesadüf perdesine gizlenerek yönlendiren ilahi elin hikmetlerini açıklıyor Ruhsal Zekâ… Kâinâtın ve hayatın metafiziğine sıra dışı bir bakış açısı kazandırıyor.

• İnanma gücümüzün ve niyetimizin niteliği işlerimizin sonuçlarını nasıl değiştiriyor? Duygular ve ısrar maneviyatı nasıl derinleştiriyor? Kanaat hissinin başardığı işi hırs neden bozuyor? Ne tür ruhani etkileşim kanallarına sahibiz? Yüce Yaradan'ın uyarılarını nasıl algılayıp toparlayabiliriz?

• Anne şefkatine içgüdü, nasiplere şans, belalara kaza demek ve hayatımızı doğa yasalarının yönettiğini zannetmek büyük yanılgı… Tesadüf yoktur ve kimsenin ayağına hikmetsiz diken batmaz. Her yaptığımızla ve düşündüğümüzle, ilahi gözetim altında sürekli sınanıyoruz. Kalplerimizde gizli niyete, kanaate, inanca, sabra ve samimiyete göre hayatımızı yönlendiriyor yüce yaradan. Layığına göre, dilediği ocağı söndürüyor; dilediğini küllerinden diriltiyor. İlahi müdahale gelince, hayatımız ansızın yön değiştiriyor.

• Okuyucular şöyle yazdı:

«Hiçbir kitabı bu kadar meraklanarak okuduğumu hatırlamıyorum.»

«Başarı yolcularının aklına kıvılcımdan öte bir ateş bırakıyor.»

"İnsanı öyle anlatıyorsunuz ki kendime hayran kaldım."

«Bir kitaba böylesine bağlanacağımı düşünmezdim.»
317 kağız səhifələr

Təəssüratlar

👍
👎
💧
🐼
💤
💩
💀
🙈
🔮
💡
🎯
💞
🌴
🚀
😄

Kitab xoşunuza gəldi?

Giriş və ya qeydiyyat

Sitatlar

Kemale Heyderova
Kemale Heyderovasitat gətirir3 il öncə
Hepimiz birbirine çok benzeyen bebekler olarak doğduğumuz hâlde, hayatlarımızı bu denli farklılaştıran esas sebep hangi zekâdır? Eğer zihinsel zekâ ise neden pek çok zeki insan hayata dahi tutunamıyor? Eğer duygusal zekâ ise pek çok sevimli ve muhterem insan neden köşesinde unutulup gidiyor? Elbette çalışmayan başaramaz ama neden bazılarının çırpınışlarından başarı çıkmıyor?

Rəflərdə

Kitab ++, Aylin Ünal
Aylin Ünal
Kitab ++
  • 55
Seçil, Seçil Soydan
Seçil Soydan
Seçil
  • 3
fb2epub
Faylları buraya köçürün, bir dəfəyə 5-ə qədər fayl